Winstrol Stanozolol Cena Sklep

Winstrol Stanozolol Cena Sklep

Ze względu na niską aktywność androgenną on w stopniu umiarkowanym hamuję produkcję własnego testosteronu. Lecz akurat w tym szczególe tkwi główna «chaczyk», przecież androgeny zwiększają libido. Na PCT może być stosowany Klomid, zarówno jak Tamoksyfen. Pierwsze 15 dni bierzesz 20 mg Klomidu lub Tamoksyfenu, kolejne 10 dni po 10 mg. Oznacza to, że Stanazol» nie jest aromatyzowany, czyli nie jest transformowany w estrogeny oraz działania uboczne w postaci ginekomastii i obrzęków nie będą stanowiły zagrożenia dla Ciebie. Stanazol, Stanabol — preparat, posiadający wyraźną aktywność anaboliczną, dorównującą 320% od testosteronu, oraz wyjątkowo niską aktywność androgenną.

Winstrol Oral Stanozolol 10 mg 100 tabletek

W tym kręgu byli pływacy, ciężarowcy, lekkoatleci, sportowcy sportów walki i narciarze biegowi. Winstrol utrzymuje się w organiźmie około 80 godzin – wartość zbadana na koniach przy dawce 0,55 mg / kg. Sam Środek da się wykryć natomiast w organizmie w ciągu 3 tygodni od spożycia – mówimy o dostępnej wersji oralnej. To w pewnym uproszczeniu przemiana androgenów w estrogeny (np. testosteron zamienia się estradiol), pod wpływem enzymu aromatazy.

Stanazol (Winstrol)

Benowi Johnsonowi, najsłynniejszemu sportowcowi wszechczasów, w biciu rekordów na bieżni też „pomógł” ten steryd. Przyjmuje się, że okres jego stosowania ze względu na toksyczne właściwości powinien nie przekraczać https://al-hambra.co.za/2024/02/13/skandal-z-clenbuterolem-w-misie-grony-doping-u/ 6 tygodni. Znane są jednak przypadki, że użytkownicy mają winstrol „na tapecie” nawet dwa razy dłużej (do 12 tygodni). Zastosowanie winstrolu do typowych cykli na masę napotyka jednak pewne przeszkody.

Środek dostępny jest również w tabletkach, lecz zastrzyki działają szybciej i efektywniej, a także czterokrotnie dłużej pozostają aktywne w organizmie. Kolejną zaletą preparatu jest ograniczona ilość skutków ubocznych wynikająca z faktu, że środek ten nie aromatyzuje do estrogenów. Dzięki temu nie pojawia się ginekomastia i wysoka retencja wody, a mięśnie są lepszej jakości i bardziej zwarte. Preparat nie sprawdza się w robieniu masy, ale poprawia wydajność treningową i jakość mięśni. Winstrol w tabletkach to skuteczny steryd anaboliczny, który znajduje zastosowanie wśród sportowców i kulturystów.

  • Mimo tego, że zarówno jak każdy inyy steryd anaboliczny, Stanazol cechuje się pewnym toksycznym działaniem na wątrobę, nic nie grodzi Twojej wątrobie i zdrowiu.
  • Na PCT może być stosowany Klomid, zarówno jak Tamoksyfen.
  • Winstrol jest substancją toksyczną, powoduje wzrost złego cholesterolu oraz spadek dobrego, negatywnie wpływa na układ pokarmowy (wywołuje wzdęcia, zgagi, nudności, wymioty) oraz uszkadza wątrobę.
  • Jego głównym przeznaczeniem jest zwiększanie jakości mięśni, dlatego nic dziwnego, że jest tak bardzo popularny w środowisku sportowców.

Ze względu na tę właściwość w czasie cyklu tego preparatu solo, należy ćwiczyć ostrożnie i zapomnieć o dużym roboczym ciężarze. Są opinie dotyczące spadku libido w czasie cyklu stanozololu. (Po rezygnacji z preparatu i przeprowadzeniu kuracji pokursowej libido wracało do normy). Stanozolol/Winstrol to w rzeczywistości pochodna DHT tyle, że z dwoma modyfikacjami.

Stanazolol Winstrol Depot to preparat w zastrzykach, który łączy w sobie korzystny stosunek silnego działania anabolicznego ze słabym androgennym. Dzięki temu zapewnia odpowiednie efekty przy małym ryzyku skutków ubocznych. Minimalna «czynna dawka» preparatu wynosi od 30 mg dziennie i jest bezpośrednio uzależniona od masy atlety. Stanozolol najlepiej sprawdzi się w budowie suchej masy mięśniowej, zapewniając ostrzejszy i bardziej zarysowany wygląd mięśni, w szczególności u szczupłych osób. Stanowi też świetny steryd do zachowania siły, którą łatwo utracić będąc na restrykcyjnej diecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *